tombala makinesi nedir

Tombala Makinesi Nedir? Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tombala Makinesi Nedir?

Sevilen şans oyunlarından tombala oyunu insanların yılbaşı oyunları kategorisinde daha sık rastladığı fakat her daim oynanabilen ailenizle sıcacık bir ortam oluşturmak için bahane olabilecek herkesi bir araya toplayan oyunlardan biridir. Hem uygun fiyatlı hem de yediden yetmişe herkesin oynayabileceği bir oyun arıyorsanız tüm aile severek oynayacağınız bir oyun olan tombalanın zevkine şimdi tombala makinesi ile varın. Tombala oyuncuların kartlarının üzerindeki sayıların tamamını üzerinde aynı sayılar olan taşlar ile doldurmaya çalışması ile işleyen kartındaki bütün sayıların üzerini taşlar ile dolduran oyuncunun Tombala! Diyerek oyunu kazandığı basit ve eğlenceli bir oyundur.  Tombala oyununun belli başlı bazı basit kuralları vardır. Öncelikle  En az 2 kişi ile oynanan tombala oyunu artık daha da zevkli! Tombala taşlarını çekmek için oyundan hiç kimseyi mahrum etmeden tombala oynamanın en güzel yolu tombala makinesi… yeni nesil makine ile tombala oynamak artık çok daha zevkli üstelik çok daha kolay. Peki Tombala makinesi nedir? Tombala makinesi nasıl kullanılır? Tombala makinesi ile nasıl oyun oynanır? Gibi soruların cevabı ile ilgili detaylı bilgi yazımızda…

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.5⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.3⭐
7
1500 TL %100
4.3⭐
tombala makinesi nedir
tombala makinesi nedir

Nasıl Kullanılır?

Tombala makinesinden önce tombala oynamak için torbada karıştırılan taşlara ve sürekli taş çekmeye artık makine ile gerek kalmadı. Artık tombala torbası olmadan tombala makinesi ile çok daha eğlenceli bir tombala oyunu keşfedin. Basit ve açık sistemi ile makine herkese aynı şansı sunuyor. Makine ile tombala oynamak artık çok daha zevkli. Toplanın tombala zamanı. Yeni nesil makine ile artık hangi taşların çıktığını aklınızda tutmanıza gerek yok. Peki tombala makinesi taşları nasıl karıştırıyor? Hazneden çıkan taş makine tarafından karıştırılıyor mu? Makinenin içerisine taşları ekledikten sonra makineyi kapatın ve tombala taşlarınızı karıştırmak için makinenizin kolunu çevirin. Taşlar karışsın şansı olan taşını alsın… Üstelik Tombala taşları makinenizin önünde bulunan taş haznesi sayesinde her an gözünüzün önünde. Taşları çekmek için kimsenin oyundan çıkmasına da gerek kalmadı.

Makine ile taşlar sürekli karışacak ve şeffaf haznesi ile herkes çıkan taşın üzerindeki sayıyı görebilecek. Böylece kartlarındaki sayıların çıkıp çıkmadığı endişesi gütmeden tüm oyuncular kartlarını doldurmaya çalışabilecek. Kartlarındaki tüm sayıların üzerini taşlar ile dolduran oyuncu oyunu kazanır ve “Tombala” diyerek büyük ödülün sahibi olur. Tabi Çinkolarınızı unutmadan… Hem çocuklarınızla hem büyüklerinizle herkesi bir araya toplamanın en iyi yolu kolay ama zevkli bir oyun olan tombala. Üstelik karmaşık kurallar ve kafanızı karıştıran onlarca farklı kart olmadan küçüklerinizin kolaylıkla öğrenebileceği büyüklerinizin ise rahatlıkla takip edebileceği tombala hasbro oyunları gibi tam bir aile oyunu.

Siteye Kaydol

Şimdi Oyun zamanı. Haydi herkes tombala makinesinin karşısına, şansı olan oyunu da büyük ödülü de kazanır!